KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrmålning 14235430
nr 1423 5430
Miniatyrmålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad NB, Marin. Bildmått: 3x9, yttermått inklusive ram: 9x15 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:36:34
30/9 22:26:34
300 kr
3/10 00:07:58